Перейти до вмісту

Сповіщення про вади

Для обробки звітів щодо вад ми використовуємо Bugzilla.

Будь ласка, надсилайте нові звіти про вади тут! Ви також можете переглядати наявні відкриті звіти про вади у категорії «Plasma Bigscreen».

На внутрішньому рівні розробники працюють з вадами та розробляють код на GitLab Plasma Bigscreen. Ви можете реєструвати звіти щодо вад там, але лише якщо вони мають достатню технічну глибину, і їх можна перевести у щось практичне. Здебільшого, для вирішення проблем користувачів слід використовувати Bugzilla!

Іноді визначення причин проблем може бути досить повільним через обмежені ресурси розробників. Поспілкуйтеся з нами у Matrix