Сповіщення про вади
Для обробки звітів щодо вад ми використовуємо Bugzilla.
Будь ласка, надсилайте нові звіти про вади тут! Ви також можете переглядати наявні відкриті звіти про вади у категорії «Plasma Bigscreen».
На внутрішньому рівні розробники працюють з вадами та розробляють код на GitLab Plasma Bigscreen. Ви можете реєструвати звіти щодо вад там, але лише якщо вони мають достатню технічну глибину, і їх можна перевести у щось практичне. Здебільшого, для вирішення проблем користувачів слід використовувати Bugzilla!
Іноді визначення причин проблем може бути досить повільним через обмежені ресурси розробників. Поспілкуйтеся з нами у Matrix
